אודות

מי קוראת כאן?

אני הדר ואני אוהבת לקרוא על אוכל. ולאכול. ולקרוא. אבל אובססיבית במיוחד לגבי תיאורי אוכל בספרים.

כשחברים, וחברים של חברים, מתקשרים אליי או שולחים הודעה דחופה, הם בדרך כלל רוצים המלצה על מסעדה או מתכון או ספר מעולה, כזה שאפשר לקנות למי שקרא הכל או לזו שבדיוק עוברת משבר. אז כן, אני תמיד שולפת את ההמלצות האלו בשמחה, ולא פחות חשוב מכך, גם מתייקת אותן בראשי לשעת מצוא עם כל זלילה מצטיינת או קריאה שמרחיבה את הדעת. אבל מה שבאמת מתחשק לי להמליץ עליו, להתעמק ,לחפור ולדוש בו עד בלי די הוא דווקא האוכל הזה שמתואר בתוך הספר המעולה.

מטבח קריאה הוא המקום שלי לדון עם עצמי, ובתקווה גם איתכם, בטקסטים האלו שלוכדים את תיאורי האוכל, הרגש והחווייה הנלווים אליו בספרי ילדות, בספרי בישול מחו"ל שלא יצאו לאור בעברית, בספרים בכלל ויש גם מתכונים, כמובן!

בחיי המקצועיים (למחצה) אני סוכנת ספרותית בסוכנות של דבורה האריס. כן, יש דבר כזה. כן, כמו סוכני שחקנים (ולא, לא ממש כמו סוכני ביטוח). אני קוראת המון להנאתי, ולפעמים להתענותי, ומנסה למצוא את הקולות הישראליים הבאים שיתורגמו וימכרו ויקראו (אמן!) ברחבי העולם.

בין לבין אני גם מבשלת (לא מספיק), רצה (כל ריצה היא מספיקה), מתנדבת בארגון הספרייה של המושב שלי וחופרת לבנותיי—על אוכל וספרים, ברור.

הדר מקוב חסון

פוסטים שכתבתי לאחרונה